Budujemy Twoją przyszłość

Grupa ICON RE

Grupa Icon RE od ponad 14 lat  realizuje projekty deweloperskie w sektorze mieszkaniowym, biurowym oraz handlowo-usługowym zarówno w Polsce, jak i w wybranych krajach Europy.

W portfolio firmy można znaleźć wnikliwie wyselekcjonowane unikatowe budynki biurowe oraz apartamenty najwyższej jakości położone w najlepszych lokalizacjach, jak również zrewitalizowane przestrzenie handlowo-usługowe w Polsce, Finlandii oraz Krajach Bałtyckich. 

Naszą ambicją jest tworzenie wyjątkowych inwestycji na nowo definiujących przestrzeń urbanistyczną w harmonii z potrzebami społecznymi oraz dbałością o miasta. 

Historyczna przestrzeń w nowej odsłonie

Poznańska 37

Icon Real Estate realizuje również inwestycje komercyjne. Jeden z najnowszych projekt firmy to rewitalizacja kamienicy Poznańska 37, w której powstał spełniający najwyższe standardy butikowy biurowiec.

Projekty ICON REAL ESTATE

Niezależnie od charakteru, inwestycje wyróżniają się na tle konkurencji nie tylko standardem, ale także oryginalnością. Wszystkie inwestycje wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. Współpraca z najlepszymi, najbardziej doświadczonymi i pełnymi pasji architektami oraz projektantami, jak również dbałość o detale, gwarantuje poczucie ponadczasowości każdej z inwestycji.